• +48 603 843 876
  • kontakt@awisniowski.pl
Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe

Zapewniamy profesjonalną pomoc w sprawach rozwodowych oraz dotyczących podziału majątku, skutecznie przeprowadzamy także separacje.

Zajmujemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów, m.in. umów majątkowych małżeńskich, np. o rozdzielności majątkowej czy o podział majątku wspólnego. W naszej kancelarii korzystamy z szerokiej wiedzy i doświadczenia uzyskanego w trakcie wieloletniej praktyki.

Zrozumienie procedur sądowych mogą zaburzać silne emocje i stres, co może wpłynąć na wynik rozprawy. Dlatego też wsparcie wykwalifikowanego adwokata mającego wiedzę i doświadczenie w sprawach prawa rodzinnego jest niezbędne. Reprezentujemy Klientów również w postępowaniach sądowych dotyczących unieważnienia małżeństwa kościelnego. Wspieramy podczas mediacji oraz w postępowaniach ugodowych i w sprawach o opiekę nad dzieckiem, alimenty, podział majątku itd.

Zapewniamy profesjonalne porady prawne, które aby wyjaśnić procedury i formalności. Wyjaśniamy, jak wygląda sprawa rozwodowa, na czym polega, jakie dokumenty są niezbędne, co należy wcześniej ustalić, przedstawiamy zasady podziału majątku, omawiamy też temat sprawowania opieki nad dzieckiem i wstępnie ustalamy alimenty.

Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza to gwarancja najwyższego standardu usług i obsługi prawnej. Jednocześnie wiemy, że sprawy o rozwód są delikatne i wymagają empatii, czasu, zrozumienia, ale również skutecznych i odpowiedniej strategii. Odważne działania, rozsądek i niekierowanie się emocjami zwiększają szanse na uzyskanie pożądanego postępowania.

Oferowana obsługa prawna w sprawach rozwodowych obejmuje m.in.:
  • udzielanie porad prawnych;
  • sporządzanie oraz opiniowanie umów;
  • przygotowanie pism procesowych oraz opinii prawnych;
  • prowadzenie negocjacji oraz mediacji;
  • reprezentowanie klienta przed sądem oraz w postępowaniu egzekucyjnym.


Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.
Kancelaria A.Wiśniowski - Logo

Kancelaria A.Wiśniowski
50-127 Wrocław, ul. św. Mikołaja 56/57, lok. 109

© 2021 Kancelaria prawna, Adwokat A. Wiśniowski. Warunki użytkowania | Polityka cookies
Webdesign: dotCMS.pl